Ла Ліга, 36-й тур

Реал Мадрид – Алавес – 5:0

Голи: Беллінгем, 10, Вінісіус Жуніор, 27, 70, Вальверде, 45+1, Гюлер, 81

Реал уже встиг відсвяткувати свій титул на вулицях Мадрида, втім, попереду ще фінал Ліги чемпіонів. Анчелотті пообіцяв, що розподілить ігровий час між основою і запасом, щоб усі отримували ігрову практику. Зауважимо, що ворота мадридців у цьому матчі обороняв Тібо Куртуа, а от Андрій Лунін залишився в запасі.

"Вершкові" ще в першому таймі зробили рахунок 3:0. На 10-й хвилині Беллінгем після розкішної передачі Крооса відкрив рахунок. Згодом по голу оформили Вінісіус Жуніор та Вальверде. Куртуа лише декілька разів довелося рятувати свою команду у дебютній 45-хвилинці.

У другому таймі гольове шоу мадридців продовжилося. Вінісіус отримав пас на хід від Беллінгема і впевнено оформив дубль на 70-й хвилині зустрічі. Фінальним акордом став гол Гюлера під завісу зустрічі.

Нагадаємо, що Реал вже забезпечив собі чемпіонство у цьому сезоні Ла Ліги. Натомість Алавес йде в турнірній таблиці 11 з 42-ма балами в активі.