Серія А. 36-й тур.

Аталанта – Рома – 2:1

Голи: Де Кетеларе, 18, 20 – Пеллегріні, 66 (п.).

Обидві команди у четвер грали у півфіналі Ліги Європи.

Рома зробила, здавалося, неможливе, вела 2:0 в гостях проти Байєра, вийшовши на загальну нічию. Але пропустила на 82-й хвилині, а потім на 97-й і навіть не виграла окремий матч, вилетівши з турніру.

Аталанта у свою чергу легко рознесла Марсель (3:0) і вийшла у свій перший єврокубковий фінал в історії.

У Серії А суперники йшли поруч, маючи рівну кількість очок – по 60. Аталанта посідала 5-е місце (у неї гра у запасі), Рома – 6-е. Нагадаємо, що саме 5-та позиція дає командам останню від Італії путівку до основного турніру ЛЧ. Втім, у Аталанти в цьому плані є й інший шлях, якщо команда переможе у фіналі Ліги Європи.

Протистояння очікувалося в'язким і не багатим на голи. Але підопічні Джан П'єро Гасперіні швидко перевернули усі прогнози. Шарль Де Кетеларе шокував суперників, забивши двічі протягом двох хвилин. Отримавши таку перевагу, господарі дуже грамотно перейшли до оборони і дозволили суперники забити лише раз, та й то – з пенальті.

Набравши 63 бали та маючи гру у запасі команда з Бергамо майже гарантувала собі 5-ту сходинку у таблиці. Рома, скоріш за все, залишиться поза ЛЧ.