"Россонері" вже програли чемпіонство Інтеру, але залишаються головними претендентами на срібні нагороди чемпіонату Італії. Тоді як команда іменитого Клаудіо Раньєрі все ще ризикує опуститися у зону вильоту.

У квітні Кальярі двічі розписав нічию з командами із зони Ліги чемпіонів – Інтером та Ювентусом. Втім повторити успіх з Міланом не вийшло.

У першому таймі Ісмаель Беннасер відкрив рахунок на 35-й хвилині. Після Перерви Крістіан Пулішіч подвоїв перевагу, аж тут колектив Раньєрі зробив натяк на камбек. Нахітан Нандес скоротив до мінімуму, але вже за 9 хвилин Тіяні Рейндерс повернув комфортну перевагу для господарів. Вже під завісу гри Леау встиг занести 4-й м'яч у ворота суперника, познущавшись із голкіпера. Невдовзі Пулішіч поставив крапку – 5:1.

Мілан перервав 6-матчеву серію без перемог, набрав 74 очки та випереджає Болонью на 7 балів. Кальярі йде 15-м, набравши 33 пункти.