УПЛ, 25-й тур

Верес – СК Дніпро-1 – 1:1

Голи: Дахновський, 19 – Адамюк, 33

До цього поєдинку команди підходили з абсолютно різними завданнями. Верес відчайдушно бореться за виживання, а от СК Дніпро-1 планує завершити сезон серед лідерів.

У першому таймі обом клубам вдалося обмінятися голами, скориставшись помилками один одного. Ще на 19-й хвилині Дахновський відкрив лік забитим м'ячам – ривок до воріт зробив Сікейра, скориставшись похибкою Сватка. Та ще до перерви Когут, зіткнувшись з Хуліо Сезаром, подарував м'яч супернику – Адамюк забив.

По перерві дніпрянам вдалося розіграти якісну комбінацію, яку ударом у порожні ворота завершив Лєднєв, втім, арбітр зафіксував офсайд. Після цього жодній з команд так і не вдалося створити серйозної небезпеки.

Розписавши нічию (1:1) Верес продовжив перебувати у зоні вильоту – 13 місце та 20 балів. Натомість СК Дніпро-1 розташувався на 4-й сходинці ;45 очок. Очолює УПЛ Шахтар з 55-ма балами в активі.