В останньому турі АПЛ не всі вболівальники "канонірів" зацінили старання українця та почали свистіти, коли футболіст покидав поле на 87 хвилині. Наставника лондонців обурила така підтримка фанів і він вирішив підтримати Зінченка.

"Ми любимо Алекса. Він дав нам так багато. Це гравець з різними якостями та неймовірним характером, який дозволяє нам бути самими собою у матчах. Ми завжди вимагаємо підтримувати наших футболістів", – наводить слова Артети Football.London.

Нагадаємо, в останньому турі АПЛ Арсенал поступився Астон Віллі з рахунком 0:2. Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі та провів на полі 87 хвилин. Портал Sofascore оцінив гру українця в 6,7 бала. Вже сьогодні, 17 квітня, українець матиме шанс реабілітуватись перед шанувальниками у вирішальному поєдинку 1/4 Ліги чемпіонів проти Баварії. Перший поєдинок закінчився результативною нічиєю 2:2.