"Звісно, після нічиї вдома з ЛНЗ (1:1) почуваємося трохи пригніченими, але розуміємо, що у футболі таке буває. Попереду у нас ще є багато ігор, головне – зробити висновки з цього матчу, внести корективи та готуватися вже до наступного поєдинку. У четвер у нас буде теоретичне заняття, на якому розберемо минулу гру та будемо готуватися до Олександрії.

Сьогоднішнє тренування сприяло поверненню позитивних емоцій, ми зіграли мінітурнір. Це було потрібно для підняття настрою, щоб ми швидше перемикалися з минулого поєдинку на наступний. Лише через роботу кожного дня ми можемо удосконалюватися.

Чи вже думаємо про майбутнього суперника? Так, з минулого матчу вже перемикаємося на наступний, потрібно зробити аналіз та забути про нічию, адже це вже історія. Найголовніша кожна наступна гра, тому готуємося безпосередньо до Олександрії.

Яке враження залишилося після минулого матчу з Олександрією? Команда виглядала дуже сильно, коли її тренером був Володимир Шаран, потім наставник помінявся, команду очолив Юрій Гура. Тепер головним тренером став Руслан Ротань, і мені подобається, як Олександрія грає протягом усього цього часу, команда має свій стиль. Буває, у них дещо не виходить, але ми бачимо, що у нинішньому сезоні вони впевнено грають у свою гру, дотримуються структури.

Тому, думаю, нам буде дуже важко. Але команди, які хочуть грати у футбол і демонструють свою гру, а не лише думають про досягнення результату, якраз і подобаються. Тож очікую дуже серйозну та цікаву гру, адже, повторюся, наш суперник демонструє дуже пристойний футбол.

Постараємося робити акцент на власну гру, на реалізацію моментів та не повторювати своїх помилок, адже знаємо, що були проблеми, які потрібно вирішити та уникати їх у майбутньому. А перш за все, підкреслю, це реалізація", – розповів Караваєв ФК Динамо Київ.