Кубок Іспанії. Фінал

Атлетік – Мальорка – 1:1 (4:2 )

Голи: Сансет, 50 – Родрігес, 21

Мальорка на попередній стадії пройшла Реал Сосьєдад, Атлетік же знищив Атлетіко. У фіналі відкрити рахунок вдалося Мальорці.

Спершу Джованні Гонсалес намагався замкнути удар з кутового, але його заблокували. Копете встиг на добивання, але голкіпер парирував. Врешті Дані Родрігес таки поклав м'яч у ворота басків – 1:0. До слова, це вперше за сезон команда з Пальми забила Атлетіку.

Невдовзі Ніко Вільямс міг відквитати гол, але забив з офсайду. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Мальорки.

На старті другого тайму Атлетік таки зрівняв рахунок. Сансет зблизька поклав м'яч у "дев'ятку". Більше команди не забивали ні в основний, ні в компенсований час, відтак гра перетекла в екстра-тайми. Однак і цього виявилося не достатньо, щоб визначити переможця.

Тож ім'я переможця Копа дель Рей стало відомим після серії пенальті. Вирішальними стали промахи гравці Мальорки Морланеса і Радоніча. 4:2 – Атлетік бере трофей.