Перша ліга, Чемпіонська група, 2-й етап, 3-й тур

Карпати – ФСК Маріуполь – 3:1

Голи: Полегенько, 28, Невес, 35, Підлепенець, 51 – Плакса, 5

Після відновлення змагань Карпати вже здобули дві перемоги – над Полтавою (2:1) та Вікторією (1:0). Натомість ФСК Маріуполь обидва свої поєдинки зіграли внічию – спершу з Епіцентром, а потім з Прикарпаттям. Обидва завершилися рахунком 1:1.

Приазовці відкрили рахунок на 5-й хвилині зустрічі – Плакса завдав потужного удару з лінії карного майданчика. Втім, ще до кінця першого тайму львів'яни зуміли оформити камбек. Спочатку Полегенько влучно пробив у дальній кут, а потім Невес вивів "левів" уперед – обидвом асистував Підлепенець.

Відразу ж по перерві відзначився вже і Євген. До кінця зустрічі підопічним Мирона Маркевича вдалося втримати рахунок 3:1.

Карпати з 54-ма очками лідирують в Першій лізі. Найближчий переслідувач – Інгулець, в активі якого 46 балів.