Чемпіонат Саудівської Аравії, 26-й тур

Абха – Аль-Наср – 0:8

Голи: Роналду, 11, 21, 42, Мане, 33, Аль-Сулайхім, 44, Гаріб, 51, Аль-Елевай, 63, 86

В поєдинку 26-го туру Аль-Наср познущався над аутсайдером ліги Абхою. Колектив екс-наставника Шахтаря Луїша Каштру розгромив суперника з рахунком 8:0.

Три голи у ворота колишнього голкіпера Мілана і збірної Румунії Чіпріана Тетерушану забив зірковий бомбардир Кріштіану Роналду. Португалець зумів шокувати опонента хет-триком та двома асистами у першому таймі, після чого був замінений у перерві. Варто відзначити, що 39-річний нападник відзначається трьома забитими м'ячами другий матч поспіль – у минулому турі він приклався до розгрому Аль-Таі (5:1).

До слова, Роналду залишилося забити 15 м'ячів, щоб досягти ювілейної позначки в 900 голів у кар'єрі. В цьому сезоні Кріштіану забив 29 голів та віддав 11 асистів у 24 матчах. Його Аль-Наср посідає другу сходинку в турнірній таблиці, відстаючи від Аль-Хіляля на 12 очок.