Кубок Португалії. Півфінал. Другий матч

Бенфіка – Спортінг – 2:2

Голи: Отаменді, 53, Сілва Р., 64 – Х'юлманд, 47, Паулінью, 55

Перший поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь Спортінга, тож тепер Бенфіці треба було перемагати хоча б з різницею у два голи. Ворота "орлів" вийшов захищати Анатолій Трубін.

Перший тайм минув без голів, однак вже на старті другого команди розпочали гольову феєрію. Спершу Х'юлманд розкішним дальнім ударом у "дев'ятку" воріт Трубіна відкрив рахунок. Команда українця за лічені хвилини відповіла голом Ніколаса Отаменді – чемпіон світу головою замкнув пас Давіда Нереса.

Майже миттєво лісабонці знову вирвалися вперед. З ударом Катаму Трубін впорався, але на добиванні вдало зіграв Паулінью. Невдовзі Рафа Сілва відновив паритет у цьому протистоянні.

2:2 – підсумок зстрічі. Нічия для Бенфіки означала прощання з Кубком Португалії. За сумою двох матчів 4:3 Спортінг виходить у фінал боротьби за національний трофей.