Серія А, 30-й тур

Інтер – Емполі – 2:0

Голи: Дімарко, 5, Санчес, 1

Інтер ще до перемоги над Емполі впевнено лідирував у Серії А, а от підопічні Давіде Ніколи розташовуються за крок до зони вильоту. "Нерадзуррі" все ж здобули впевнену перемогу, зміцнивши позицію у турнірній таблиці. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко провів поєдинок на лаві запасних.

Ще на 5-й хвилині Дімарко вивів господарів вперед. До кінця першого тайму Інтер мав нагоду подвоїти перевагу, але Бастоні змарнував чудовий шанс. По перерві команди майже не створювали моментів. Здавалося, що зустріч так і завершиться з рахунком 1:0 на користь Інтера, втім, Санчес на 81-й хвилині таки відзначився голом.

Тепер Інтер лідирує в чемпіонаті Італії з 79-ма очками. Мілан відстає від свого принципового конкурента аж на 14 балів. Замикає трійку лідерів Ювентус – в його активі 59 пунктів. Натомість Емполі таки опустився в зону вильоту (25 балів).