УПЛ, 22-й тур

Колос – СК Дніпро-1 – 0:2

Голи: Піхальонок, 2, Гуцуляк, 64

Обидві команди виграли лише по поєдинку після старту весняної УПЛ, тож кожен бажав вирвати 3 очки. У цьому протистоянні сильнішими виявилися підопічні Максимова.

Зустріч Колоса та СК Дніпро-1 дещо затримала повітряна тривога. Після стартового свистка гості швидко відкрили рахунок: на 2-й хвилині Піхальонок переправив передачу Філіппова у сітку воріт. Втім, окрім голу дніпряни у першому таймі майже нічого не створили.

По перерві "спортклубівці" збільшили перевагу. Гуцуляк забив після передачі Піхальонка. До слова, обидва голи СК Дніпро-1 були забиті представниками національної команди України. Згодом Гуцуляк пробив, обігравши Цурікова, але Фесюн парирував.

Поєдинок завершився рахунком 2:0 на користь підопічних Максимова. СК Дніпро-1 розташувався на 3-му місці УПЛ, маючи в активі 42 бали. Вище розташувалися Шахтар (46 балів та 2 матчі в запасі) і Кривбас (46).