Товариський матч

Франція – Німеччина – 0:2

Голи: Вірц, 1, Хаверц, 49

Бундестім змогла перервати свою невдалу серію без перемог, яка тривала 3 поєдинки поспіль. Натомість французи зазнали лише другої поразки за 11 матчів – обидві проти Німеччини.

Гості шокували суперника одразу після стартового свистка. Флоріан Вірц отримав передачу від Крооса, який повернувся у збірну після довготривалої паузи з 2021 року, і неймовірним пострілом у дальню дев'ятку вивів свою команду вперед. Для 20-річного таланта Байєра гол став дебютним у футболці Німеччини.

У другій половині матчу "манншафт" повторила трюк із швидким голом. На 49 хвилині Мусіала обіграв голкіпера суперників і покотив м'яч прямо в ноги Каю Хаверцу. Футболісту Арсенала залишалось лише влучити у порожні ворота – 2:0.

У підсумку Нагельсманн зумів здобути другу перемогу на чолі Бундестім. Його підопічні продовжать підготовку до домашнього Євро у спарингу проти Нідерландів. Натомість Франція проведе товариський матч з Чилі. Обидва поєдинки пройдуть 26 березня.