Серія А, 29-1 тур

Ювентус – Дженоа – 0:0

Вилучення: Влаховіч, 90+3

Напередодні тренер Дженоа заявив, що український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський почувається краще, ніж останні 15 днів, коли перехворів на грип. Наставник зауважив, що оцінить стан Руслана перед матчем. Втім, розпочав зустріч з Ювентусом українець на лаві запасних.

У першому таймі командам вдалося створити лиш по одному серйозному моменту. На старті поєдинку Бані замикав навіс зі штрафного, але Щенсний не дозволив йому відзначитись. Згодом Гатті пробив по воротах, але захисник в останній момент встиг заблокувати удар.

У другому таймі на полі таки з'явився наш земляк. На 70-й хвилині Руслан Маліновський замінив Гудмундсона. Згодом Влаховіч отримав чудовий шанс забити. Втім, пробив головою над поперечкою. Вишенькою на торті стало вилучення Влаховіча вже у компенсований час.

Розписавши нічию 0:0 Ювентус опинився на 3-му місці турнірної таблиці Серії А (59 балів). Вище розташувалися Інтер (75) та Мілан (59).