Господарі вийшли вперед вже на 6-й хвилині: Палмер пробив з лінії штрафного, а Джексон п'ятою підправив політ м'яча. Ньюкасл відігрався ще до перерви, забивши гол у роздягальню – Ісаку вдався дальній удар під праву стійку.

Після відпочинку Петровіч врятував Челсі, потягнуваши м'яч з-під поперечини, а за трохи Палмер таки став одноосібним автором гола, закрутивши з меж штрафного у ближній кут. На 71-й хвилині на полі з'явився Михайло Мудрик і зовсім скоро зробив рахунок 3:1, вийшовши на побачення з Дубравкою. Мерфі на останній хвилині зумів скоротити до мінімуму, але врятувати нічию "сорокам" не вдалось.

Перемога принесла Челсі 39 очок і 11-ту сходинку турнірної таблиці АПЛ. Ньюкасл з 40 балами на щабель вище.