Бундесліга, 25-й тур

Байєр Леверкузен – Вольфсбург –

Голи: Телла, 37, Вірц, 86

Байєр продовжив фантастичну серію без поразок. У крайньому поєдинку в рамках 1/8 Ліги Європи німці дещо недооцінили свого суперника, пропустивши двічі від Карабаха. Та все ж підопічним Хабі Алонсо вдалося розписати нічию (2:2). У заключному поєдинку 25-го туру Бундесліги Байєр зустрівся з Вольфсбургом.

Леверкузен переважав протягом всього матчу. Втім, пробити оборону Вольфсбурга виявилося не так вже й просто. Господарям вдалося забити лиши здобувши кількісну перевагу. На 28-й хвилині Єнц покинув поле, отримавши другу жовту. Вже на 37-й хвилині Телла відреагував на передачу Грімальдо та завдав прицільного удару.

По перерві Байєр продовжив створювати небезпеку, але конвертувати моменти в гол ніяк не вдавалося. Лише під завісу поєдинку Вірц таки подвоїв перевагу своєї команди, відгукнувшись на передачу-цукерочку.

Здобувши перемогу з рахунком 2:0 Байєр продовжив очолювати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини (67 очок). Нижче розташувалася Баварія (57) та Штутгарт (53).