Ліга Європи, 1/8 фіналу

Спортінг – Аталанта – 1:1

Голи: Паульнію, 17 – Скамакка, 39

Напередодні Рубен Аморім заявив, що головною метою Спортінга наразі є перемога в Чемпіонаті Португалії. Своєю чергою Джан П'єро Гасперіні повідомив, що Аталанта прагне перемоги в Кубку Італії. Попри те, що вихід у чвертьфінал не був пріоритетом жодної з команд, боротьба вийшла досить яскравою.

Господарі поля вийшли вперед вже на 17-й хвилині поєдинку – Паулінью відреагував на пас Трінкау і завдав прицільного удару. Після цього італійці значно активізувалися і почали створювати небезпеку. Зробивши декілька невдалих спроб, Скамакка ще до свистка на перерву відновив паритет. Форвард гостей скористався помилкою у захисті суперників і холоднокровно вгатив м'яч у сітку.

По перерві злива моментів від підопічних Гасперіні продовжилася. Втім, і Спортінг час від часу змушував попрацювати кіпера Аталанти. Під завісу поєдинку Ель-Білаль забив, проте, арбітр зафіксував офсайд.

До кінця матчу змінити рахунок так і не вдалося. Матч відповідь відбудеться в Італії 14-го березня, 22:00.