Ліга 1, 24 тур

Монако – ПСЖ – 0:0

ПСЖ в минулому турі втратив очки в матчі проти Ренна (1:1), а Монако зумів обіграти Ланс (3:2). У першому таймі в Доннарумми було достатньо багато роботи. Попри те, що парижани мали перевагу у володінні, вони мало що змогли придумати у фінальній третині поля. Монегаски своєю чергою атакували досить небезпечно, але голкіпер ПСЖ виручав. М'яч навіть побував у воротах гостей, але гол Бен-Єддера скасували через офсайд.

По перерві картина матчу не змінилися. Луїс Енріке вирішив додати свіжості атаці та замінив Мбаппе. Француз переодягнувся, привітав публіку і пішов собі на трибуну до матері.

До 65 хвилини ПСЖ спромігся лише двічі влучити в площину воріт Маєцкі. Парижани продовжували тримати м'яч, але всі загострюючі передачі Монако переривав. Ніяк команда Луїса Енріке не могла знайти підхід до воріт польського голкіпера. У підсумку, голів публіка в матчі так і не побачила.

ПСЖ залишився на першому місці з 55 очками. Монако розташувався на третій сходинці з 42 балами.