Серія А. 27-й тур

Лаціо – Мілан – 0:1

Гол: Окафор, 88

Вилучення: Пеллегріні Л., 57, Марушич, 90+5, Гендузі, 90+7

У першому таймі Лаціо завдав 2 ударів у площину воріт та награв на 0, 71 очікуваних голів. Мілан відповів одним ударом, xG "россонері" склав лише 0,23. На перерву команди пішли з нулями на табло.

На 57-й хвилині римляни залишилися в меншості – схопивши два "гірчичники" за фоли проти Пулішіча, у роздягальню достроково вирушив Лука Пеллегріні. Невдовзі "россонері" мали шанс скористатися кількісною перевагою. Рафа Леау завдяки рикошету вразив ворота Проведеля, але рефері після перегляду VAR скасував гол, зафіксувавши офсайд.

На 88-й хвилині зіграла заміна Піолі. Проведель відбив удар Окафора, добивання Жиру заблокував оборонець, але Окафор з третьої спроби все ж розписався у воротах римлян. Вже у компенсований час по червоній картці отримали Марушич і Гендузі.

1:0 – Мілан набирає 56 очок і тепер відстає від Ювентуса лише на 1 пункт. Лаціо з 40 очками залишився на 8-му щаблі.