Кубок Англії, 1/8 фіналу

Борнмут – Лестер – 0:1

Гол: Фатаву, 105

Борнмут проводить не найуспішніший відрізок сезону, маючи серію матчів без перемог. Втім, востаннє "вишні" феєрили саме в кубковому поєдинку – тоді вони рознесли Суонсі з рахунком 5:0. Натомість Лестер зі всіх сил намагається потрапити до АПЛ – наразі "лисиці" очолюють Чемпіоншип.

Український захисник Борнмута Ілля Забарний традиційно з'явився у стартовому складі. Протягом всього першого тайму господарі дещо переважали, проте першими серйозними моментами відзначився саме Лестер. Спочатку м'яч закрутив Олбрайтон, а потім відкрити рахунок спробував Маркал-Мадівадуа.

На 45+1 хвилині ударом відзначився і наш земляк, але безрезультатно. По перерві темп гри остаточно знизився, тож гра перетекла в екстратайми.

Забити єдиний гол зустрічі зміг Фатаву, спіймавши момент, коли голкіпер Борнмута вийшов з воріт. Тож у чвертьфінал Кубка Англії пробилися саме підопічні Енцо Марески. Зауважимо, що Забарний провів на полі увесь матч.