Ліга 1, 22-й тур

Нант – ПСЖ – 0:2

Голи: Ернандес, 60, Мбаппе, 78 (пен)

ЗМІ продовжують підігрівати чутки щодо переходу зірки ПСЖ Кіліана Мбаппе в мадридський Реал. На сьогоднішній прес-конференції головного тренера "вершкових" Карло Анчелотті запитали щодо трансферу Француза, однак той заявив, що наразі не думає про це.

Тим часом наставник ПСЖ Луїс Енріке вирішив, що Кіліан розпочне поєдинок проти Нанта на лавці запасних. Старт виявився складним для обох команд. Лише під кінець першого тайму рахунок несподівано розмочив захисник середняка Ліги 1 Ніколя Паллуа. Втім, гол швидко скасували, зафіксувавши офсайд.

По перерві Ернадес все ж вивів гостей вперед. Після цього Енріке вирішив підсилити команду, випустивши Мбаппе. Кіліан таки допоміг паризькому гранду реалізувавши пенальті наприкінці гри.

Здобувши перемогу з рахунком 2:0 ПСЖ продовжив очолювати чемпіонат Франції з шаленим відривом – 53 бали. У Ніцци, яка розташовується на сходинку нижче 33 очки. Замикає трійку лідерів Лілль (38).