Ліга 1, 21-й тур

ПСЖ – Лілль – 3:1

Голи: Рамос, 10, Александру, 17 (авт), Коло Муані, 80 – Язіджі, 6

Паризький гранд у цій зустрічі виступав без своїх зірок – форварда Кіліана Мбаппе та голкіпера Джанлуїджі Доннаруми.

Команди видали потужний старт. Вже на 6-й хвилині Язіджі атакував ворота Наваса, який вперше зіграв за парижан у нинішньому сезоні Ліги 1. Та вже за декілька миттєвостей Рамос відновив паритет. На 17-й хвилині Александру зрикошетив м'яч у власні ворота.

Після цього гольова перестрілка вщухла. На екваторі другого тайму Коло Муані завдав розкішного удару, але Шевальє виконав не менш видовищний сейв. Згодом француз таки довів справу до кінця збільшивши розрив до 3:1. Такий рахунок протримався до кінця поєдинку.

ПСЖ продовжив очолювати чемпіонат Франції, маючи 50 очок. Нижче розташувалися Ніцца (39) та Брест (36). Лілль теж не змінив позиції – 4 місце та 35 балів.