Товариський матч

Шахтар – Градец-Кралове – 0:2

Голи: Харазім, 23, Шашинка, 66

Нагадаємо, на зборах в Туреччині підопічні Маріно Пушіча раніше зіграли три поєдинки. "Гірники" обіграли Лех (3:1) і Пюнік (2:0). Безгольовою нічиєю закінчився матч з Марібором.

У четвертому товариському матчі донецький Шахтар зустрівся з одним з аутсайдерів чемпіонату Чехії. Несподівано, на 23 хвилині матчу рахунок відкрили гості. Після навісу пробив Харазим. Загалом, протягом перших 45 хвилин "гірники" створили декілька моментів, втім перетворити їх на забиті м'ячі не вдалося.

Вже у другому таймі Сікан, Судаков та Кевін мали шанси, аби зрівняти рахунок, але у всіх випадках воротар Градец-Кралове рятував команду. А от гості змогли реалізувати момент на 66 хвилині. Гол в активі Шашинки.

У підсумку матч закінчився з рахунком 0:2. Це перша поразка "гірників" на зимових зборах.

Зазначимо, сьогодні, 3 лютого Шахтар проведе ще один матч. О 16:30 "гірники" зіграють проти боснійського Вележа.