Нагадаємо, Довбик за шість хвилин оформив хет-трик у ворота Севільї у 21-му турі Ла Ліги. Каталонці розтрощили суперників з рахунком 5:1 і продовжують очолювати турнірну таблицю чемпіонату Іспанії.

В одному з епізодів зірковий ветеран нервіонців Серхіо Рамос брутально влетів у ногу Артему шипами. Після матчу на нозі українського голеадора можна було помітити лід. Але Довбик поспішив заспокоїти вболівальників.

"Здається, що все гаразд", сказав Довбик у коментарі LegionersUA. Зараз українець очолює список найкращих бомбардирів Прімери в поточному сезоні (14 голів +5 асистів), випереджаючи навіть суперзірку Реала Джуда Беллінгема.

Додамо, що вже завтра, 24 січня, Жирона зіграє з Мальоркою у чвертьфіналі Копа дель Рей. Поєдинок розпочнеться о 20:30 за київським часом.