Поліція розпізнала расиста завдяки відео фанатів "зебр", повідомляє Gazzetta dello Sport. Попри те, що Удінезе надав поліції безліч роликів зі стадіону, працівникам служби не вдалося виявити на ньому расиста.

Зауважимо, що раніше генеральний директор клубу з Удіне Франко Коллавіно проінформував, що його клуб юуде вимагати від прокуратури довічної заборони відвідування стадіону для винуватця. Скоріш за все фріульський клуб буде вимушений поплатитися за дії фаната, а саме, сплатити штраф.

Нагадаємо, що в першому таймі матчу Удінезе – Мілан в бік француза лунали расистські вигуки з трибун господарів, через які гравці "россонері" перервали матч та пішли в підтрибунне приміщення. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:2.