Перед початком гри "россонері" та вболівальники підтримали Україну, яка зараз потерпає від воєнного вторгнення Росії.

Фанати тримали у руках прапори нашої країни з закликом до миру. Також на стадіоні ввімкнули відеозвернення Андрія Шевченка, який попросив італійців допомогти Україні.

Матч не подарував уболівальникам багато яскравих моментів. У першому таймі Мілан контролював гру та створював небезпеку біля воріт суперника. Проте реалізація підвела. Натомість "нерадзуррі" надто часто помилялися у простих ситуаціях та не змогли побудувати свою гру в атаці.

У другому таймі Інтер спробував перехопити ініціативу та почав діяти агресивніше. Господарі дуже швидко відповіли на це своїми атаками. Дії обох команд не завершилися голами – 0:0.

20 квітня Інтер прийматиме Мілан. Саме у цьому матчі визначиться фіналіст Кубка Італії.