Ліга націй. Жінки. Дивізіон В. Група 3. Тур 6

Сербія – Україна – 0:1

Гол: Гірин, 55

Жіноча збірна України з футболу виборола право боротися за збереження місця у другому дивізіоні Ліги націй. У заключному турі групового етапу наші гравчині мінімально здолали Сербію. Останні достроково гарантували собі участь у плей-офф за вихід в елітний дивізіон.

Єдиний м'яч у грі українкам вдалося забити на старті другого тайму. Так, на 55-й хвилині Вікторія Гірин опинилася першою на добиванні прямо перед воротами суперниць. І без проблем відправили м'яч повз голкіпера сербок Міліци Костич.

Відтак перемога України з рахунком 1:0. І в підсумку представниці нашої національної команди завершили груповий етап зі 6 очками. Це дозволило посісти третє місце. І тепер у лютому наступного року українки боротимуться за те, щоб залишитися в дивізіоні В.

А от сербскі футболістки будуть боротися за путівку в еліту. Також від нашого квартету в дивізіон А пробилася збірна Польщі. Понизилася в класі національна команда Греції.