Зоря остаточно втратила всі шанси зіграти у єврокубках навесні наступного року. У передостанньому турі Ліги конференції луганці розгромно поступилася бельгійському Генту.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму зусиллями Фофана. А на старті другої частини гри автогол Батагова і результативний удар Орбана зробили рахунок розгромним.

А на 75-й хвилині Гендельман довів цифри на табол до непристойних. Однак гол-престижу вдалося забити Денису Нагнойному у кінці гри. Однак гравець української команди зміг відзначитися у воротах Даві Рофа, який змінив Поля Нарді. Останній отримав жахливу травму і тільки на ношах зміг залишити поле.

Нагадаємо, що Зоря поступилася Генту в матчі 5 туру Ліги конференцій з рахунком 1:4. Відтак український клуб остаточно прощається з єврокубками у цьому сезоні. А от Гент і Маккабі Тель-Авів здобули путівки в плей-офф Ліги конференцій.