Власник "Інтер Маямі" Девід Бекхем володіє "скромним" судном за 5 мільйонів фунтів стерлінгів, повідомляє видання The Sun. Яхту він придбав торік у Флориді та назвав Seven – номер, під яким легенда футболу виступав у Манчестер Юнайтед і у збірній Англії. Судно може розмістити до 10 гостей і розвиває до 37 км/год.

Бос Ніцци, який також прагне придбати Манчестер Юнайтед, – Джим Реткліфф – має у власності розкішний водний транспорт Гемпшир II. Грандіозна суперяхта містить пляжний клуб з терасами та видом на океан, а також вертолітний майданчик. Тут також є кілька ванних кімнат, спальні, їдальня і величезна їдальня. Коштує ця розкіш 130 мільйонів фунтів стерлінгів.

Власник Фулхема Шахід Хан відпочиває на яхті вартістю 160 мільйонів. Торік на ній гостювали Бейонсе та її чоловік Джей Зі. На борту є окремий спа-центр, тренажерний зал і кінотеатр. Інтер’єр оздоблений парадними гвинтовими сходами, телевізійними екранами від підлоги до стелі та підлогою з мармуру і золота.

Очолює цей список багатіїв бос Манчестер Сіті Шейх Мансур. У його користуванні – грандіозна яхта вартістю 500 мільйонів. Вона четверта за довжиною у світі, має 40 кают для 48 гостей і чотири розважальні палуби. Зокрема, велику зону просто неба, з’єднану з платформою для плавання та клубом.