"Будемо залучати в команду нових гравців. Ми склали план щодо цього і прагнемо його реалізувати. У наступному сезоні команда повністю зміниться. Ви побачите сильнішу та агресивнішу команду.

Я неодноразово говорив, що в зимове трансферне вікно важко купити хороших гравців. Причина в тому, що багато чемпіонатів проводять сезон за системою осінь-весна, і якісні гравці грають у своїх командах. За півроку важко знайти хороших кандидатів.

Ми провели переговори з Суаресом і Кавані. Але зрозумійте одне – багатьом хорошим гравцям важко приїхати в Узбекистан. Привезти зіркового гравця не проблема, але його потрібно забезпечити. Кращий гравець повинен мати поруч одноклубників свого рівня. Наприклад, Мессі легко може грати без одноклубників. Решта – ні. Пахтакор цілком може привезти в Узбекистан топ-гравця, але є кілька проблем, які цьому заважають. Зірковий гравець хоче умови на найвищому рівні.

У нас великі плани, ви не уявляєте, які вони. Я не буду вам говорити про наші цілі наперед. Ви дізнаєтеся пізніше. Швидко реалізувати такі плани в нашій країні неможливо. Це займає деякий час", – цитує Шацьких прес-служба Пахтакора.

Нагадаємо, напередодні команда під керівництвом Максима Шацьких вдруге поспіль стала чемпіоном Узбекистана.