Перша ліга. Група А. 16-й тур

Карпати – Агробізнес – 3:0

Голи: Невес, 17, Бабогло, 35, Чачуа, 74

У останньому матчі львів'яни несподівано поступилися Епіцентру (2:3), проте продовжили очолювати турнірну таблицю.

Підопічні Мирона Маркевича впевнено стартували. На 17-й хвилині Невесу вдалося відкрити рахунок в поєдинку голом-цукеркою – бразилець відправив шкіряного п'ятою у сітку воріт. Ще до перерви Бабогло зумів подвоїти перевагу господарів.

По перерві львів'яни продовжили контролювати матч. Агробізнес майже не створював небезпечних моментів. На екваторі другого тайму капітан "зелено-білих" Чачуа довів рахунок до розгромного. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Карпат з рахунком 3:0.

Підопічні Мирона Маркевича продовжили очолювати турнірну таблицю Першої ліги, маючи в активі 39 балів. Нижче – Епіцентр (27) та Нива Бузова (26). Агробізнес опустився на 4-те місце (26).