Серія А. 12-й тур

Дженоа – Верона – 1:0

Гол: Дрегушин, 44

Український півзахисник генуезців Руслан Маліновський поєдинок розпочав на лаві запасних. Команди видали бляклий стартовий тайм. Верона не завдала жодного удару в площину воріт. Господарі – два, і один з них конвертували в гол.

Підопічні Джилардіно вийшли вперед на 44-й хвилині. Хапс навісом знайшов у штрафному гостей Дрегушина, а той забив свій п'ятий м'яч за Дженоа – 1:0.

Одразу по перерві дві поспіль нагоди збільшити перевагу господарів змарнував Георге Пушкаш. Невдовзі голкіперу Верони яскравим сейвом довелося рятувати свою команду вже від удару Сабеллі.

Маліновський з'явився на полі аж на 86-й хвилині, замінивши Стротмана. Руслан встиг віддати 6/6 точних пасів та виграти одне єдиноборство. Команда українця втримала мінімальну перемогу, що дозволило їй втекти подалі від зони вильоту – 13-е місце, 14 залікових балів. Верона натомість маринується на дні турнірної таблиці – 18-а позиція, 8 пунктів. Очолює Серію А Інтер – 28 очок.