Жіночий футбол, Ліга націй, 4-й тур дивізіону В

Група 3

Україна – Греція – 1:0

Гол: Апанащенко, 32

Греція мала шанси вийти вперед ще на старті поєдинку, двічі створивши небезпеку, проте Келюшик рятувала команду. Згодом українки відповіли ударом Гірин, але він виявився неточним. "Синьо-жовті зуміли вирівняти гру. На 32-й хвилині Петрик виконала штрафний, але забити не змогла. На допомогу прийшла Апанащенко, яка зіграла на добиванні та вивела українок вперед.

У другому таймі Саррі зі штрафного пробивала у дальню дев'ятку, але чудом не влучила. До кінця зустрічі гречанки активно намагалися змінити рахунок, але Україна втримала перемогу. Це дозволило нам обійти Грецію у турнірній таблиці і з трьома очками піднятись на третю сходинку.

Нагадаємо, що на старті Ліги націй наші спортсменки не тішили результатами. Наша збірна зазнала трьох поразок – з Сербією (1:2), Польщею (1:2) та Грецією (1:2).