"Я радий вітати Маріно у нашій шахтарській сім'ї і бажаю йому успіхів, великих перемог та виграних трофеїв на чолі Шахтаря. Під час представлення нового головного тренера гравцям Маріно сказав дуже важливі речі. По-перше, він добре розуміє кожного футболіста команди, тому що сам у 19 років змушений був залишити рідний дім через війну. Він знає, через що зараз проходить Шахтар та наші гравці.

По-друге, наставник не вимагатиме від команди перемог будь-що, але вимагатиме пристрасті, самовідданості та яскравої гри.

Ідеї Маріно Пушіча повністю збігаються з філософією нашого клубу, тому я вірю, що з цим наставником нас чекають великі звершення! Ласкаво просимо, Маріно! Й удачі Вам та Вашому тренерському штабу!" – написав Палкін на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, минулого тижня "помаранчево-чорні" звільнили Патрікаван Леувена, який очолював Шахтар лише три місяці. Тимчасово виконувати обов'язки головного тренера "гірників" призначили Даріо Срну, але він встиг провести в цьому амплуа лише один поєдинок.