"Всі ми розуміли, що це дуже важлива гра для нас. Найголовніше, що здобули три очки, показали характер. Дуже хороша реакція на пропущений м'яч. Так буває у футболі, коли пропускаєш першим, і потрібно повернутися в гру якомога швидше. Це те, що в нас вийшло.

За той час, коли я грав у Європі, бачив багато талановитих гравців серед інших збірних, інших країн. Можливо, у нас немає стільки талановитих гравців, як у Бразилії, але одне в нас є, і це не забереш. Це характер. Це не лише стосується футболу, але й наших бійців. Завдяки ЗСУ ми можемо грати.

Вітаю Мудрика з голом. Це важливий м'яч для команди, він заспокоїв. У нас уже є досвід, коли ми грали 2:1 і наприкінці матчу пропускали, як зі збірною Казахстану. Тому це дуже важливий гол для нас, команди, для його впевненості. Сподіваюся, що він так і продовжить, але тільки за збірну.

Домашня гра проти Італії? Скажу, що де б ми зараз не грали, на стадіонах дуже багато українців. Багато підтримки, хочеться їм подякувати. Ми живемо у непростий час, але люди все одно приходять та підтримують. Це мотивує ще більше. Де б ми не грали, впевнений, що українці нас підтримуватимуть. На жаль, ми живемо у найскладніший час, відколи Україна стала незалежною. З цією війною ми стали одним цілим, українці по всьому світу... Не пам'ятаю, щоб таке було. З першого дня повномасштабної війни ми всі згуртувалися та допомагаємо один одному", – наводить слова Зінченка Суспільне Спорт.