Футболісти збірної Швеції вирішили не виходити на другий тайм проти Бельгії в Брюсселі після того, як надійшла новина про те, що двох шведських вболівальників застрелив терорист біля стадіону перед поєдинком. Про це повідомляє HLN.

Невідомий чоловік, одягнутий у помаранчевий жилет під'їхав на місце злочину на мопеді. І безжально розстріляв трьох людей. Злочинець начебто кричав при цьому "Аллах акбар". У мережу потрапило відео, зняте, ймовірно, його спільником.

За регламентом, УЄФА не може скасувати матч на прохання обох команд – ухвалити таке рішення може тільки уряд країни-господаря. Врешті Бельгія вирішила скасувати гру. До слова перший тайм завершився з нічийним рахунком 1:1. Голами відзначилися Віктор Дьокереш і Ромелу Лукаку.