"Синьо-жовтих" вивів вперед Назарій Волошин на 31-й хвилині. А ще до перерви Олег Очеретько зі штрафного видовищно закрутив м'яч у "дев'ятку" – Траффорд не очікував на прямий удар і проґавив цей гол – 2:0.

На екваторі другого тайму Мадуеке відновив статус-кво. А Крессвелл на останній хвилині основного часу, здавалося, позбавив підопічних Унаї Мельгоси перемоги. Однак глядачі отримали ефектну розв'язку. На 90+4 форвард Руха Ілля Квасниця дивовижним ударом у правий дальній кут вирвав перемогу для нашої збірної. До слова, нападник вийшов на заміну на 74-й хвилині.

Після трьох турів молодіжна збірна України не втратила жодного очка та впевнено очолює турнірну таблицю групи F. Молодіжка "Трьох левів" розташувалася одразу ж за нашими земляками – 6 пунктів.