Ла Ліга. Тур 9

Гранада – Барселона – 2:2

Голи: Сарагоса, 1, 29 – Ямал, 45+1, Роберто, 86

Господарі ще на першій хвилині зустрічі розмочили рахунок. Гол у свій актив записав Сарагоса. Барселону такий розвиток подій категорично не влаштовував. Каталонці 82% часу контролювали мʼяч та виконали 5 ударів у площину воріт, але жоден з них не став результативним. А ось Сарагоса красиво поцілив у ліву девʼятку. Лише у додатковий час Ямал відіграв один мʼяч для підопічних Хаві.

По перерві каталонці продовжили пресингувати Гранаду та тероризувати її небезпечними моментами. Одна з численних атак завершилася влучним пострілом Роберто. Більше каталонці забити не змогли. Свисток арбітра зафіксував нічию – 2:2.

Отже, Барселона посідає 3 місце у турнірній таблиці Ла Ліги з 21 балом, а Гранада на 19 сходинці з 6 очками.