УПЛ. Тур 10

Кривбас – Чорноморець – 1:0

Гол: Приходько, 57 (пен.)

Обидві команди попередній тур провели не найкраще. Кривбас програв Руху з рахунком 1:3, а Чорноморець розписав суху нічию у матчі проти Зорі.

У першому таймі клуби не давали одне одному створювати багато небезпечних моментів, тому глядачі голів не побачили. Хороша спроба відзначитися була у Приходька, який увірвався до штрафного і пробив зблизька. Проте голкіпер врятував Чорноморець.

По перерві Кузик заробив пенальті, а Приходько впевнено реалізував 11-метровий та вивів Кривбас вперед. Дада відповів на це своїм ударом – мʼяч зрадницьки пролетів за кілька сантиметрів від дальньої девʼятки. Небезпечно було і після прострілу Васильєва, але Кліщук парирував.

Отже, Кривбас принаймні тимчасово очолив УПЛ з 20 очками. Його може посунути Шахтар, у якого 18 балів та матч у запасі. Натомість Чорноморець розташувався на 5 місці з 16 пунктами.