"Що я сказав команді у перерві, щоб змотивувати? Ми тут граємо для українських вболівальників, які сиділи на трибунах, та усіх тих, хто залишився в Україні й слідкував за нами на своїх екранах. Ми повинні були зробити це для них.

Невеликі зміни, які ми провели у тактиці привели до голів та позитивного результату у другому таймі. Ми очікували від Антверпена іншої гри. Нам потрібно було поміняти нашу тактику. Ми використали не лише ментальний аспект, а й тактичний, щоб змінити ситуацію. Зараз гравці Шахтаря будуть брати участь у матчах національних команд і це буде позитивом, адже футболісти зможуть підготуватися до наступних матчів Ліги чемпіонів", – сказав ван Леувен після поєдинку.

Нагадаємо, що Шахтар програвав з рахунком 0:2, але зміг оформити камбек та перемогти – 3:2.