Командам не вдалося відкрити рахунок у першому таймі. На 18-й хвилині Педро отримав чудову нагоду вивести господарів вперед, однак схибив. Наприкінці першої половини португальський півзахисник Кальярі та Малькуі (Наполі) отримали по "гірчичнику".

Інтер сенсаційно програв Сассуоло – "нерадзуррі" втратили шанс повернути лідерство в Серії А

По перерві Перейро здобув перевагу для "сардинців", забивши з-за меж штрафного. Втім під завісу гри Осімен зрівняв рахунок, розстрілявши ворота суперника головою – без шансів для голкіпера. Підсумковий рахунок – 1:1.

Отож, Наполі (54 бали) ділить 2 та 3 позиції з Інтером. Щоправда, "нерадзуррі" ще мають матч у запасі. Кальярі (22 пункти) залишається у зоні вильоту – 18-те місце.