Інтер у першому таймі нічого не зміг зробити у атаці. Натомість футболісти Сассуоло контролювали гру. Гості вже на 8-й хвилині відкрили рахунок у матчі – Распадорі відправив м'яч у правий кут. Ще одна атака Сассуоло завершилася голом. Траосе навісив у штрафний майданчик, а Скамакка у ефектному стрибку відправив круглого у ворота.

У другому таймі Інтер намагався перевернути хід гри. Ідеальний шанс відіграти один гол був у Джеко. Він потужно пробив головою, але голкіпер у неймовірному сейві врятував свою команду. Будь-які спроби Інтера завершилися провалом. Сассуоло перемагає з рахунком 2:0.

Інтер перебуває на 2-й позиції Серії А та має у своєму заліку 54 очки. Клуб відстає від лідера, Мілана, на 2 бали. Натомість Сассуоло посідає 11 місце з 33-ма очками.