Головний тренер збірної України Сергій Ребров на заміну травмованому півзахиснику Жирони Віктору Циганкову викликав Олександра Піхальонка. Півзахисника СК Дніпро-1 перевели з резервного до основного списку, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, Віктор Циганков отримав травму м'яза стегна правої ноги під час поєдинку проти Реала (0:3). У перерві Віктор попросив Мічела замінити його, бо не міг більше продовжувати гру.

Відтак український вінгер не допоможе збірній України у матчах кваліфікації Євро-2024 з Північною Македонією (14 жовтня) та Мальтою (17 жовтня). Під питанням також участь гравця Челсі Михайла Мудрика. У матчі проти Фулхема (2:0) українець забив дебютний гол за "аристократів", однак відіграв лише 45 хвилин. Маурісіо Почеттіно пізніше пояснив, що замінив українця, бо той поскаржився на дискомфорт у правому стегні.