Серія А. Сьомий тур

Рома – Фрозіноне – 2:0

Гол: Лукаку, 22, Пеллегріні, 83

У попередньому турі римляни зазнали ганебної поразки від Дженоа Руслана Маліновського (1:4), тож тепер мусили реабілітуватися перед рідними трибунами. "Вовки" вийшли вперед в середині першого тайму. Дибала віддав пас-цукерку на Лукаку, Ромелу позбувся опіки суперників на межі штрафного і вразив ворота Фрозіноне. 60-й гол бельгійського бомбардира в Серії А. Зокрема, третій у цьому сезоні.

Натомість гості не змогли до перерви завдати жодного удару в площину воріт підопічних Жозе Моурінью. У другому таймі перевагу "вовків" міг подвоювати Бове, але голкіпер яскравим сейвом врятував Фрозіноне.

Під завісу дуелі римляни зробили свою перевагу переконливішою. Дибала виконав штрафний, Лоренцо Пеллегріні замкнув – 2:0. Після цієї перемоги Рома залишається на невтішному 12-у місці в Серії А (8 очок). У Фрозіноне дещо краще становище – 10-й щабель, 8 пунктів.