Динамо відкрило рахунок вже на 15-й хвилині – відзначився Бражко. Під завісу тайму Джевані відновив статус-кво. Однак підопічні Мірчі Луческу все одно пішли на перерву у статусі лідерів: після прострілу Ярмоленка у воротах Олександрії розписався Ванат – 2:1.

Буквально на старті другого тайму команда Руслана Ротаня знову відновила паритет, реалізувавши штрафний удар. Калітвінцев подав, спершу Караваєв відбив. Але м'яч потрапив до Скорка, який не змарнував свого шансу.

"Біло-сині" змогли знову вийти вперед на 86-й хвилині. Ванат подав з кутового, а Бражко замкнув дальню стійку та оформив дубль. Вже у компенсований час перевагу киян зробив переконливішою Буяльський, якому асистував Кабаєв.

4:2 – Динамо піднялося на п'яту сходинку (15 очок). Олександрія розташувалася аж на 13-й позиції (8 пунктів). Команда Ротаня не перемагає вже 7 матчів поспіль в УПЛ.