Ліга націй. Жінки. Дивізіон В. Груповий етап. Перший тур

Україна – Сербія – 1:2

Голи: Овдійчук, 20 – Чанковіч, 64, Дам'яновіч, 79

"Синьо-жовті" стартували в історичному розіграші Ліги націй під керівництвом Володимира Пятенка, який замінив на посаді Луїса Кортеса. Збірна України вийшла вперед на 20-й хвилині: Ольга Овдійчук вирвалася на рандеву зі сербською воротаркою і пробила їй м'яч поміж ніг.

На екваторі другого тайму сербки відновили статус-кво, реалізувавши штрафний удар. А невдовзі взагалі вирвалися вперед. Чанковіч навісила з кутового, а Дам'яновіч головою переправила м'яч у сітку. 1:2 – Україна поступається в історичному матчі Ліги націй.

Також суперницями України в групі є Греція та Польща. Переможниця групи автоматично вийде до дивізіону А. Команда, яка посяде другу сходинку, гратиме стикові матчі з володаркою третього місця дивізіону А за право підвищитися у класі.

Наступний поєдинок у Лізі націй українки проведуть 26 вересня проти збірної Польщі.