Нагадаємо, нещодавно віце-чемпіонів України покинув бразильський воротар Макс Валеф, а Євген Волинець зазнав травми. "Чи варто СК Дніпро-1 боротись за оренду Луніна взимку? Давайте реально дивитись на речі. В теперішній час, коли в країні війна... Сюди ніхто з голкіперів високого рівня не поїде, навіть за великі кошти.

Я думаю, що зараз недоречно шукати воротаря з-за кордону. Не варто говорити й про Луніна та інших наших легіонерів. У СК Дніпро-1 є досвідчений Волинець. Мені подобається, як він грає, оскільки це стабільний гравець, який показує рівень. Є молодий Кінарейкін, тому для дніпрян поки вистачить двох голкіперів.

Дай Бог все буде добре в країні – тоді можна буде замахнутись на воротаря високого рівня з-за кордону. А поки є два голкіпери, які поєднують досвід та молодість. Тому, якщо СК Дніпро-1 вирішить витрачати кошти на трансфери, то краще звернути увагу на інші позиції, де дійсно є проблеми. Та ж група атаки. Шукати десь нападника, щоб забивав голи", – сказав Вірт у коментарі "Українському футболу".

Контракт Луніна з Реалом чинний до 30 червня 2024 року. Далі український легіонер начебто не має наміру продовжувати угоду з "бланкос". Нагадаємо, в Україні на дорослому рівні Андрій виступав за Дніпро та Зорю.