Українська Прем'єр-ліга. 7 тур.

Чорноморець – Полісся – 1:0

Гол: Васильєв, 13

У попередньому поєдинку в рамках УПЛ Чорноморець поступився на виїзді рівненському Вересу (1:3). Натомість Полісся вдома обіграло Оболонь з рахунком 2:0.

Зі старту гри Чорноморець почав тиснути. Це призвело до голу на 13-й хвилині – Васильєв бездоганно виконав штрафний удар. До кінця першого тайму гості майже не створили небезпечних моментів. По перерві підопічні Юрія Калитвинцева активізувалися, однак конвертувати моменти в гол Поліссю ніяк не вдавалося.

Під завісу поєдинку одесити намагалися подвоїти перевагу: Дада завершив передачу з глибини, та екс-кіпер Динамо вчасно відреагував. На компенсованих хвилинах житомирці мали чудову нагоду відігратися, але удар головою Будківського потягнув воротар господарів.

У підсумку Чорноморець розташувався на другому місці турнірної таблиці УПЛ з 12-ма балами в активі, а Полісся опинилося на третьому (12).