Нагадаємо, Зінченко відкрив рахунок на 26-й хвилині після пасу Коноплі. Це дев'ятий гол оборонця за збірну України у 55 поєдинках.

Завдяки цьому забитому м'ячу Олександр зрівнявся з Андрієм Гусіним та Андрієм Воробеєм та увійшов у топ-10 голеадорів "синьо-жовтих". Тепер вони троє ділять 10-12 позиції у списку бомбардирів нашої збірної.

Зокрема, Зінченко обігнав у рейтингу бомбардирів Артема Мілевського, Андрія Вороніна, Артема Кравця, Руслана Ротаня і Тімерлана Гусейнов – у їхньому активі по 8 голів. Очолює цей почесний список Андрій Шевченко – у нього 48 забитих м'ячів.

Англія, нагадаємо, зрівняла рахунок на 41-й хвилині – відзначився Вокер. Підопічні Сергія Реброва зуміли втримати нічию з грізним суперником. Зараз "Три леви" впевнено очолюють групу (13 очок). Збірна України йде на другій позиції (7 залікових балів).