Українська Прем'єр-ліга. 6 тур.

Колос – Кривбас – 0:3

Голи: Задерака, 14, 88, Понєдєльнік 69,

На старті нового сезону криворіжці поступилися лише Олександрії ще в першому турі, розписали дві нічиї, зокрема з Шахтарем (3:3), та двічі святкували перемогу. У Колоса перед очною зустріччю були аналогічні результати – 2 тріумфи, 2 нічиї та 1 поразка.

Підопічні Вернидуба розмочили рахунок вже на 14-й хвилині. Стецьков закинув з глибини на Задераку, той випередив Бондаренка, увійшов у штрафний і точно пробив. Кожушко міг подвоювати вже за лічені секунди, але не зміг переграти Фесюна впритул до воріт.

По перерві Кривбас таки розвинув перевагу. Іліч подав з кутового на Понєдєлініка. Хавбек переграв суперника у повітрі та пробив точно у кут. Колос нарешті вимучив перший удар в площину. Лучкевич пробив точно у партнера – м'яч зрикошетив у ворота, але кіпер криворіжців потягнув. На 87-й Задерака закрив питання щодо переможця – 3:0.

Кривбас здобув 11 очок та опиняється на 3-й сходинці УПЛ. Колос йде на сьомому місці з 7 балами.